Directiva Allana Dullese

24. listopadu 2010 v 16:38 | neznámý |  Přišlo mi e-mailem - posílám dál...
V minulém článku byla i zmínka o direktivě Allana Dullese.
Nevím, nakolik je to pravdivé, ale vzhledem k pokrouceným pohledům na etiku, morálku a slušnost bych řekla, že něco na tom může být...


Direktiva Allana Dullese, ředitele CIA a šéfa politické rozvědky USA, takzvaná "Doktrína boje proti Rusku a jeho satelitům."
Vypracovaná už po roce 1945.


- Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám.

- Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak?

- Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitům. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí.

- V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost.

- Ve státní správě vyvoláme chaos a zmatek. Nenápadně, ale aktivně a ustavičně budeme podporovat panovačnost a aroganci úředníků, korupci a
bezzádasadovost.. Poctivost a smysl pro pořádek budou zesměšňovány a jakoby nikomu nepotřebné, prohlásí se za přežitek minulosti. Hrubost a drzost, lež a podvod, alkoholismus narkomanie, zrada, nacionalismus a vyvražďování národů - to všechno budeme pěstovat v lidském vědomí.

- Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti.

- Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. Takto budeme postupovat.

(Valerij Sinelnikov -
Tajemná síla slova,
strana 78-79.)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 24. listopadu 2010 v 16:39

A toto je zatím konečný negativní článek, který tu mám. Časem se určitě zas nějaký objeví, ale snad to nebude tak deprimující čtení...

2 Lucerna Lucerna | E-mail | Web | 24. listopadu 2010 v 20:11

len aby sa i to nakonec nevymklo z ruk a nesposobili zahubu aj sebe.. zaiste na tom clanku nieco moze byt, svetu vladne nasilie a strach. Otazne je do akej fazy sa to da vystupnovat bez toho aby to explodovalo 8-O
nu ale co, ved umriet sa raz musi.. :-D ja to berem optimisticky :D
(do buducnosti) priamo hladet ! pozor vyleti vtacik..! :-D

3 Mniška Mniška | Web | 26. listopadu 2010 v 14:49

No, celkem pochybuji o tom, že by se jim to povedlo, ale i přesto, je to hnus! Ale vlastně bych se neměla moc divit, protože dnešní svět je dost zkažený. O Američanech jsem si dříve myslela své, přiznám se trochu agresivně, pak jsem se rozhodla je začít hodnotit mírně, všichni nejsou takoví nabubřelí a národní pýcha, za to bychom je neměli odsuzovat, sama bych si celkem přála, aby u nás také existovala nějaká národní hrdost. Ale Vypadá to, že se vracím k těm svým starým názorům - nejde jinak. Amerika jako by chtěla světu vládnout. Rusko asi nebylo, není fajn (každý si vybere v jaké oblasti, já vidím moderní historii a tu mentalitu), ale totéž bychom si mohli myslet i o jiných zemích. Já nevím, je to blbost, myslím a doufám, že se to nepovede...Amerika...tse, moc si o sobě myslí

4 Vendy Vendy | 26. listopadu 2010 v 16:26

Když oceňují a plácají po rameni obchodního podvodníka, který podvodem napálí lidi a vydělá na tom majlant, když se stává prvním místem zájmu zisk bez ohledu na to, jakým způsobem se k němu přijde, když tě zabijou kvůli dvacetikoruně, když se dnes kradou navigace ze sanitek a invalidní vozíky, když se přepadávají slepci nebo nemohoucí, když se důchodci házejí do odpadu, když je slušnost považovaná za slabost a nestydatost za kladnou vlastnost, pak s touto společností není něco v pořádku a mám obavu, že tato Directiva asi bude pravdivá. Jestli začali po pětačtyřicátém, tak toho zvládli dost.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama