Kouzelná romance

13. prosince 2009 v 14:50 | ANA |  Filmotéka rozličná
Bylo nebylo. V jednom kouzelném království jménem Andalasie žila zlá královna. Byla sobecká a krutá a neustále se strachovala, že se její nevlastní syn jednoho dne ožení a usedne na královský trůn místo ní. A tak dělala co mohla, aby ho uchránila od setkání s krásnou dívkou, jež by mu dala polibek z pravé lásky...

Tak začíná Kouzelná romance, příběh o princezně Giselle, kterou zlá královna kouzlem přemístí z disneyovsky pohádkového světa na místo, kde nikoho šťastný konec nečeká. Do reálného světa v současném New Yorku.

Giselle nejdřív projde nutným šokem z neznámého prostředí, plného všelijakých smradlavých a řvoucích věcí, věčného hluku a spěchu... rychle se však začne orientovat a za pomoci zvířátek se připlete do cesty mladému sympatickému právníkovi. Robert má dcerku a snoubenku a rozhodně nemá zapotřebí se zaplétat s neznámou cizinkou, podivínkou, která věří na osudovou lásku a žili šťastně až do smrti, s mladou a krásnou naivní dívkou, obdařenou laskavostí, vírou a dobrým srdcem.

Zatím se rozjíždí akce na její záchranu - princ Edward, její snoubenec, okamžitě vyráží do světa lidí, aby svou milovanou vrátil zpět do bezpečí ve svém království. Netuší, že jeho nevlastní matka je také ve střehu a za Giselle posílá svého pomocníka, vybaveného několika zrádnými rekvizitami v podobě jablek.

Příběh se nadále odvíjí mezi Giselle, Robertem a Edwardem, vše komplikuje královnin komplic s úkolem zbavit Giselle života a nesmíme zapomenout, že se tu vyskytuje i Robertova dosavadní snoubenka...

Jakým způsobem se celý příběh vyřeší, kdo princeznu zachrání od smrti a jak skončí zlá královna, to si může každý domyslet... případně, a to je ještě lepší, pustit si tento film a užít si 103 minut příjemné podívané.
Kouzelná romance - trailer


Inspirace Kouzelnou romancí - Ever ever afterFilm byl natočen v roce 2007, režie Kevin Lima, původní písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů - skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží).

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 27. března 2011 v 17:47 | Reagovat

upřímně, já si myslela když jsem byla vzata nedobrovolně na tenhle film kdysi do kina, jak to nebude infantilně blbý.. bylo, ale taky to bylo vtipný, rozkošný a sršelo to bezvadnými nápady.. ta ústřední písnička se hrozně zavrtává do hlavy..XD

2 od-berusy od-berusy | Web | 11. srpna 2013 v 20:20 | Reagovat

Děkuji za pěkné komentáře, snažím se právě mít na blogu věci, které nejsou na každém 2.blogu :-) Ty máš taky pěkný blog a jak vidím,tak úspěšný :-P snad se k tomu taky dopracuju, jak to děláš? :-D Jinak k filmu: Mám názor jako Dee, vůbec jsem tohle od filmu nečekala, supr! 8-)

3 Vendy Vendy | 11. srpna 2013 v 21:36 | Reagovat

[2]:Děkuji za ohodnocení mého blogu, jsem ráda, že tě zaujal. To víš, pracuji na něm už delší dobu a témata střídám podle chuti a podle toho, co mě napadne...
Držím palce, abys i ty našla své příznivce, myslím že časem přijdou, protože máš co nabídnout, máš zajímavé tipy, originální.
Ke Kouzelné romanci - je to vážně pěkný a milý film a vůbec ne blbý. Líbil se mi, skvělá oddechovka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama